loading

O nás

Pizzeria MAX Havířov

Mílí hosté, vítejte u nás, v Pizzerii Max v Havířově. Dovolte nám představit Vám naši tradiční restauraci v novem gastro kabátku. Věříme , že se Vám u nás bude líbit.

V jídelním lístku naleznete tři desítky pizz , pečených tradičním způsobem , dle originálních receptur, v peci na dřevo, přímo před zraky hostů . Nabízíme také těstoviny a saláty podávané jako hlavní jídlo, minutky z hovězího, vepřového a kuřecího masa a další italské speciality. O víkendech se můžete těšit na speciální víkendové menu připravené ze sezónních ingredienci.
Nabízíme rozvoz týdenního menu do práce či domu a rozvoz pizzy v Havířově.

Pro pivaře čepujeme Radegast 10°, Radegast 12° a Plzeň, řidičům můžeme nabídnout lahodné čepované pivo Birrel či další nealko nápoje z naši nabídky.
Pro milovníky dobré kávy nabízíme výborné espresso, cappuccino či latté , nebo snad nějaký kvalitnější digestiv z našeho baru. Samozřejmostí je nabídka lahodných českých i zahraničních vín.

Restaurace má kapacitu 60 lidi a je rozdělena do dvou nekuřáckých částí , zvlášť je banketka pro 20 lidi. K restauraci dále náleží dvě venkovní terasy a uzavřené dětské hřiště s trampolínou, klouzačkou a prolézačkami , které jsou v provozu od jara do podzimu.
Maminky s dětmi jsou u nás vítány! Děti se zabaví v dětském koutku se skluzavkou, hračkami a omalovánkami a maminky se mohou nerušeně věnovat ochutnávce kávy, vína či dezertu v přítomnosti dalších maminek .

Top